Żywność liofilizowana - liofilizaty

Śniadania arrow Musli owocowe z mlekiem 1 os.

Musli owocowe z mlekiem 1 os.

Cena: 17.90 zł

Przeciętny czas dostawy: 2-3d.gif
Darmowa wysyłka już od 250.00 zł wartości całego zamówienia!
Sprawdź koszty przesyłki dla tego produktu

Muesli śniadaniowe z owocami i mlekiem
Lekkie śniadanie idealne przed wyjściem w góry. Długo się trawi, nie obciaża żołądka i na wiele godzin daje dużo energii.
Skład:
płatki pszenne, płatki owsiane, owoce (rodzynki sułtańskie, daktyle, jabłko, morela, śliwka suszona)20% mleka w proszku,8% płatki kukurydziane, płatki jęczmienne, otręby pszenne, ziarna słonecznika, malrodekstryna, cukier, miód.
Sposób przyrządzania Musli
: zawartość torebki zmieszać z odpowiednią ilością zimnej lub gorącej wody w celu uzyskania żądanej konsystencji. Do spożycia nadaje się już po kilku minutach.
Masa netto: 125 g

 


 

Liofilizowane  jedzenie niemieckiej firmy Trevellunch świetnie sprawdza się podczas podróży, na wspinaczce czy na wyprawie wysokogórskiej. Jest to jeden z najważniejszych elementów całego przedsięwzięcia. Bardzo często od dobrego przygotowania zależy sukces naszych działań, to czy pokonamy wymarzoną ścianę, przejdziemy trudnym szlakiem przez góry i przetrwamy biwak. Jedzenie liofilizowana Trevellunch to podstawa sukcesu. Racje żywnościowe Travellunch mało ważą, są bardzo kaloryczne i zajmują mało miejsca.  Bogaty wybór dań, wysoko-kalorycznych sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.