Żywność liofilizowana - liofilizaty

Mapa strony


Śniadanie Travellunch Musli energetyczne. Świetne jedzenie o pranku. Nie obciąża żołądka, daje dużo energii i zaspokaja głód na kilka godzin.
Jajecznica Travellunch ze smażoną cebulą, pomidorami i ziołami. Sposób przyrządzenia: Zawartość torebki zalać ok. 125 ml zimnej wody i dokładnie wymieszać, smażyć na rozgrzanej patelni c...
Śniadanie Travellunch musli jagodowe. TO klasyczne śniadanie świetnie się sprawdza podczas wyjazdu w góry, żeglowaniu po morzu czy chodzeniu po jaskiniach.
Śniadanie Travellunch Musli z owocami i mlekiem. Świetne jedzenie o pranku. Nie obciąża żołądka, daje dużo energii i zaspokaja głód na kilka godzin.
ŚNIADANIE WYPRAWOWE firmy ADVENTURE FOOD - PODWÓJNA PORCJA to pyszne śniadanie liofilizowane, które dostarczy niezbędnych kalorii do prawidłowego funkcjonowania organizmu, nawet w najcięższych...
ŚNIADANIE WYPRAWOWE firmy ADVENTURE FOOD to pyszne śniadanie liofilizowane, które dostarczy niezbędnych kalorii do prawidłowego funkcjonowania organizmu, nawet w najcięższych warunkach.
Liofilizowany deser waniliowy z malinami Travellunch. Pysznie smakuje po całym dniu akcji górskiej, wspinania i podróżowania. Lify i lifilizaty Travellunch.
Zupy liofilizowane, to przysmak każdego podróżnika, który ceni smak i zdrową żywność. Proponujemy liofilizowaną zupę gulaszową, pomidorową, rosół.
Zupa Travellunch pomidorowa z grzankami - dwie porcje x 500 ml. Liofilizowane produkty Travellunch to świetne obiady, lekkie i pożywne. Liofy na każdym wyjeździe.
Liofilizowana zupa gulaszowa Travellunch z wołowiną - dwie porcje x 500 ml. Jedzenie liofilizowane Trevellunch stworzono z myślą o turystach i podróżnikach. Ta niemiecka firma od wielu lat dba ...
Zupa krem z ziemniaków - dwie porcje x 500 ml. Jedzenie liofilizowane Trevellunch świetne na wyjazdy i podróże. Ta niemiecka firma od wielu lat dba o podniebienia swoich klientów ciągle powięks...
Liofilizowane zupy Trevellunch stworzono z myślą o turystach i podróżnikach. Ta niemiecka firma od lat ciągle powiększa swoją ofertę. Posiłki liofilizowane Travellunch to niemiecka solidnoś?...
KREM/ZUPA Pomidorowo-paprykowa firmy LYO FOOD to pyszna gęsta zupa bogata w smak.Smaczny posiłek na wyprawy wysokogórskie. Liofy dania liofilizowane.
KREM Brokułowo-szpinakowy firmy LYO FOOD to pyszna gęsta zupa bogata w smak. Polski producent liofilizatów Lyo Food oferuje prawdziwe jedzenie poddane procesowi liofilizacji. Dry Food Lyo Expeditio...
KREM/ZUPA Grzybowa firmy LYO FOOD. Liofilizowana pyszna i gęsta zupa Lyo Expedition. Liofy produkty liofilizowane na ekspedycje i wyprawy wysokogórskie.
CEBULOWO - POROWY zupa/krem firmy LYO FOOD to pyszna i gęsta zupa o cudownym smaku. Pożywne danie liofilizowane, świetny obiad liofilizowany Lyo Food.
Zupa indonezyjska pikantna z makaronem i kurczakiem - dwie porcje x 500 ml. Dania liofilizowane Trevellunch stworzono z myślą o turystach i podróżnikach. Smakują jak domowe jedzenie.
KREM/ZUPA Gulaszowa firmy LYO FOOD. Liofilizowana pyszna i gęsta zupa Lyo Expedition. Liofy produkty liofilizowane na ekspedycje i wyprawy wysokogórskie.
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>
Sitemap XML Sitemap XML Sitemap TXT Sitemap TXT